O mnie

Cześć Wszystkim!

 W tym miejscu, jak sama nazwa wskazuje chcielibyście przeczytać coś „o mnie”. Jestem Olga 🙂 Miło  mi.

Tak szczerze trudno mi coś obiektywnie o sobie napisać. Istnieje prawdopodobieństwo że mogę podejść do siebie zbyt krytycznie lub też popaść w skrajne uwielbienie.

 Dlatego w tym miejscu chciałam podziękować kilku osobom za pomoc.

Tak o mnie mówią:

,, Każdy dzień rozpoczyna od pozytywnego nastawienia – uśmiechem zarażając innych. Swoje serce zostawiła w Polskich Tatrach. Dają jej siłę w pokonywaniu codzienności. Ma milion pomysłów na sekundę które próbuje poukładać i uszeregować – choć jest to trudne bo życie ma jedno a tyle jeszcze jest do zrobienia”

„Olek – cichy, przebojowy, przepełniony pozytywną energią. Zawsze można polegać na nim w każdej sytuacji.”

„Twoja osoba chyba trochę trąci introwertyzmem, którego skutki jednak sukcesywnie niwelujesz na kawkowych pogaduszkach. Mówią, że działasz na zasadzie planów dalekosiężnych, a chcesz mieć tylko wszystko JAKOŚ zaplanowane – czyż to nie czyni Twojego życia ciut bezpieczniejszym i przewidywalnym? A na koniec, tak, chyba skłonna jesteś spędzać długie chwile, by ostatecznie uzyskać perfekcyjny balans pomiędzy modą i wygodą. W dniu, w którym wszystkie odcienie szarości starają się Tobą zawładnąć, bezkompromisowy staje się „Sex w wielkim mieście”.”